Nitra 2010

20. – 21. 11. 2010 DUO CACIB NITRA

Dámská jízda směr Nitra – v sestavě Já s Kačkou Navrátilíkovou a Pavla Strnadová se sestrou Petrou. Úžasný víkend zpestřený pořádnou dávkou vystavovací agónie.

Do Transmotelu Nitra přijíždíme již v pátek. Klid a pohoda na pokoji i s celou naší smečkou. Společnost nám dělají moje sluníčka Bessinka a Belluška, brouček od čertíků – Brian a zlatíčko Rony.

V sobotu nás čekaly dvě výstavy – Mezinárodní a Evropská speciálka. Bylo to docela náročné, ale organizačně dobře zvládnuté. Dva kruhy vedle sebe, přebíhalo se sem a tam, jak bylo zrovna potřeba. Kačenka vystavila malého Briana – třída štěňat a z MVP si odnáší VN1 a z Evropské SV známku Nadějný, moc jim to spolu slušelo.

Já zahajuji výstavní maraton s miláčkem Ronym (Astor Janin ranč) – na MVP jsme si vyběhali Výborná 2 a na Evropské SV jsme vybojovali V1, CAC a jako třešničku titul Evropský vítěz. S princeznou Beluškou (Bella Tatranská perla) nastupujeme do mezitřídy - MVP – Výborná 4 a z Evropké SV si od pana rozhodčího Barlíka odnášíme to nejkrásnější - V1, CAC. Ani nedokážu popsat to nadšení, kdo tam byl, ví o čem mluvím. Moje nevýstavní opička Bessinka (Ulrika Černý korálek) – nemá zrovna výstavy v lásce, ale byla nadšená výletem a i výstavy si docela užila. Z MVP si odnášíme Výborná 4 a z Evropské SV Výborná 3.

Výstavně jsme totálně vyčerpáni a uháníme na hotel. Příjemné večerní posezení zakončíme dobrým vínečkem a pak hurá na kutě – zítra je taky den.

Neděle – budíme se do sychravého rána, počasí nebylo celý víkend nic moc. Dnes nás čeká ještě MVP. Kruh pro čuvače je dost velký a posuzování přijala paní rozhodčí Gabriela Ridarčíková, SK. Brian s Kačkou vyběhali VN1. S Ronym si odnášíme V2, r. CAC, r. CACIB. Beluška si z kruhu odnáší V3 a Bessinka V3. Na přání Kačenky ještě čekáme na soutěž Národních plemen a kolem páté uháníme k domovu. Unavené, ale spokojené. Náročný víkend přinesl kousek ovoce každému, kdo tam byl. Sešla se opět báječná parta a tolik překrásných bílých chlupáčů. Tak zase někdy pac a pusu.

Výsledky MVP NITRA - sobota

Počet přihlášených: 39 psů, nastoupených: 35

Posuzoval: Javorčík Vladimír, SK

Kateřina Navrátilíková 3. Místo Junior Handling

Výsledky Evropská speciální výstava slovenských čuvačů

Počet přihlášených: 61 psů, nastoupených: 49

Posuzoval: Dušan Barlík SK

Chovatelské stanice:

1. místo – Janin ranč

2. místo – z Pozdišovskej doliny

Páry:

1. místo Atrey Janin ranč + Kira Huňoše Janin ranč – maj. Rendlová Romana

2. místo Perun Janin ranč + Mimin Biely lev

Výsledky MVP NITRA - neděle

Počet přihlášených: 31 psů, nastoupených: 26 psů

Posuzovala: Ridarčíková Gabriela, SK