Aktuality 2009

Aktuality 2009

31.12.2009 Osmadvacátý den

Dnes jsme měli moc milou návštěvu nových majitelů jednoho našeho broučka. Je z toho sice jen pár FOTEK, ale jsou pěkné. Je to báječná milá rodina a Bar už se určitě moc těší na nový domov.

30.12.2009 Sedmadvacátý den

Už máme jasno ve jménech, bylo to těžké, ale moc nám pomohli budoucí majitele našich miláčků. Kluci: BAR, BASTIEN, BAZZY, BENNI, BERNIE, BOLT, BOND a holky: BALÚ a BONY. Aktuálně jsou volní tři kluci, tak neváhejte a volejte 775 987 566, ještě je co vybírat, ale už už se to krátí...

Přidány dnešní FOTKY našich medvídků

27.12.2009 Čtyřiadvacátý den

Dnes jsme měli také návštěvní den. Dopoledne se na miminka přišla podívat sousedka s dcerkou Andulkou a jsou z toho moc krásné FOTKY. Odpoledne se zastavili Alena a Petr z Tatranské perly s Kačenkama. FOTKY s holkama jsou úžasné...

26.12.2009 Třiadvacátý den

Dnes máme den plný návštěv a tak i miminka začínají poznávat pohlazení a nuchání jiných...Přijela i neteř Anetka a focení si patřičně užila. Podívat se na její FOTKY můžete již dnes. Kašičku už papají úplně bez pomoci, ale stejně nejlépe chutná z kožíšku bratříčka nebo sestřičky. Podle toho taky vypadají....

25.12.2009 Dvaadvácátý den

Máme za sebou první přikrmování a povedlo se i pár FOTEK. Rychle pochopily, že v té misce je něco velice zajímavého a moc chutného, měly štěňěcí mlíčko s piškotama rozmixované na kašičku. Vypadalo to, že jim to vážně chutná. Jsou také prvně odčerveni a jejich váhy jsou víc než dobré. Všichni překročily dvě kila a někteří se posunuly ještě kousek ( červený má 2,5kg).

Máte poslední možnost vymyslet si jméno, které bude mít miminko zapsané v průkazu původu, takl pokud máte zájem o štěňátko od nás, neváhejte a volejte kdykoliv. Do neděle je potřeba mít všechna jména.

24.12.2009 Šťastné a veselé vánoce Vám z celého srdíčka přejí všichni z CHS Katčina zahrada... a že nás tu teď je

22.12.2009 Devatenáctý den

Dnes nám to nedalo a vrhli jsme se na velké focení.

Jsou přidány FOTKY u každého miminka v galerii a můžete zkouknout společné FOTKY. Moc jsme se u toho pobavili.

21.12.2009 Štěňátka u našich přátel

Další chovatelské stanice nabízející šťěňátka jsou u Brna CHS Finův dvůr a u Chebu CHS Dyleňský vrch.

21.12.2009 Osmnáctý den

Fotky ze dne 18.12.2009 a z dnešního dne jsou již na rajčátku. Rarášci rostou tak jak mají, už se začínají skoumat navzájem a pěkně hlasitě mě vítají, kdykoliv se na ně jdu podívat. Když se vrhají na maminku, tak už to nejsou ty malé myšky, jako první dny, už je to pořádná smečka, ale ona je s veškerou láskou a péčí stále dál klidně kojí a opatruje. Je vážně úžasná

16.12.2009 Třináctý den

Nesu Vám veliké novinky, už všichna mimíska koukají na ten náš svět. Sice se zatím rozhlížejí jen po svém pokojíčku, ale brzy poznají, že je toho mnohem víc k prozkoumávání. Jsou vážně moc šikovná . Podívejte se na dnešní společné FOTKY a ke každému štěňátku jsme přidali pár obrázků do galerie.

13.12.2009 Desátý den

Dnešním dnem by měla být váha broučků a berušek zdvojnásobena - ano, povedlo se a můj velký obdiv patří Bessince, která stále poctivě a plnně kojí a stará se o svůj devítihlavý vrh. A my se zase staráme pečlivě o její pohodlí a věřte, že se nám to fakt vyplácí. Jejich váha k dnešnímu dni:

FOTKY z dnešního dne.

11.12.2009 Osmý den

Všechno pokračuje jak má, váha miminek stoupla k 1kg, někteří ji již překročili . Jen zvážit je je čím dál složitější. Jsou to šikulky, mají se velmi čile k světu. Můžete zkouknout nové FOTKY z dnešního dne, kde se mi podařilo nafotit smečku po příchodu maminky do pelechu. Je úžasné jak si hledají své místečko a jak slastně vrtí ocásky, když spokojeně pijí mlíčko. Slyšíte jen mlaskání... Jsou prostě kouzelní....

9.12.2009 Šestý den

Přidány fotografie do jednotlivých galerií a společné FOTKY ze včerejšího dne. Už jsem se zařadila zpátky do pracovního procesu, tak toho času není mnoho, ale budu se snažit Vám drobečky stále představovat. Také bude stále složitější je nafotit, tak si to zatím docela užíváme, ještě nikam daleko neutečou.

Stále rostou jako z maminčina mléka. Bessinka krásně dlabe, takže zatím není nutné přikrmovat, je to vážně skvělá máma

7.12.2009 Čtvrtý den

Přidány FOTKY z dnešního dne. Miminka jsou v pořádku, stále krásně přibírají. Bessinka vše zvládá sama, je to šikulka a zatím i bez potřeby přikrmovat. Uvidíme jak to půjde dál...

6.12.2009 Třetí den

Každé štěndo už má svou fotogalerii a přidány FOTKY z dnešního dne. Váha ukazuje jak pěkně miláčci přibírají, máme z nich stále velkou radost

5.12.2009 Druhý den

Přidány FOTKY z dnešního dne.

4.12.2009 První den

Broučci mají za sebou první den na tomto světě. Absolvovali jsme prohlídku u veterináře a zdá se být vše jak má být. Bessinka je pečlivá a klidná maminka. Jen máme občas problém přemluvit ji, aby se i ona šla vyvenčit a trošku projít na vduch. Prostě se ji od dětiček vůbec nechce. Chuť k jídlu se ji dostavila velice rychle a myslím, že si dokonce užívá, že dostane dlabanec až pod čumáček.

FOTKY z dnešního dne.

3.12.2009 VRH B

Očekávaná štěňátka jsou na světě. Narodilo se 7 kluků a 2 holčičky

Maminka i já jsme unavené, ale moc spokojené. Miminka se mají k světu. Bessinka je velmi pečlivá maminka a já jsem na ní strašně moc hrdá jak to zvládla s úsměvem. Podrobnosti o porodu a více info ke štěňátkům najdete zde - ŠŤĚŇÁTKA VRH B

3.12.2009 DEN ¨D¨

Bessinka nás od včerejšího večera pěkně napíná. Ale budou tu co nevidět. Držte nám palečky, pojedeme z kopce....

28.11.2009 Troška nálady na focení...

Máme asi tak týden do porodu a Bessinka vypadá stále moc spokojeně.

Dokonce bych řekla, že si těhotenství (březost) vážně užívá. Změny nálad, chuť střídající nechuť k jídlu….to jsou naprosto běžné těhotenské stavy, asi tak jako u lidí a Dino i Belluška to velmi trpělivě snáší. Kolikrát ji raději jdou z cesty a hrají si spolu a Bessinka je jen z povzdálí sleduje jak oba blázní. Ona je přeci těhulka a tohle už pro ni není…..Je v tomto období moc krásná a spokojená.

27.11.2009 Dyleňský vrch

Dnes brzy ráno se narodili štěňátka u našich přátel. Přejem jim do vínku jen to nej nej a mamince, ať ji lumpíci moc nezlobí.

18.11.2009 Alča najde prostě všechno....

Reportáž z WDS Bratislava 2009 najdete dokonce na Italských stránkách =REPORTAGE= , je to moc krásný a Aleně Kramářové moc děkuji.

7.11.2009 XVIII. Mezinárodní výstava psů Praha - Letňany

Rozhodčí : Ing. Štefan Štefík, SK

Dnes se konala mezinárodní výstava v Praze na výstavišti v Letňanech. Zúčastnilo se ji plno našich přátel a Bělluška nesměla chybět. Sice má ještě co doháněl, ale jako dorostenec si ještě chybičky může dovolit. Naše Vaše ZLATO Bella Tatranská perla – Velmi nadějná 1 – jsme spokojeni.

Také se poprvé ukázaly Andain Katčina zahrada s Láďou a musím podotknout, že jim to moc, moc slušelo. Na to že tahle naše holčička tu byla úplně poprvé to nebylo rozhodně špatné – VD3. Doma budou poctivě pilovat a pak ještě všem ukážou, to mi věřte.

Slávek a Asta Katčina zahrada si vedli o něco lépe – V2, také nebyli poprvé a i tak budou doma pilně cvičit, jelikož Astička je neposeda a přijde ji to v kruhu vážně dost dlouhé. Chce to hodně trpělivosti Slávku, ale půjde to. Do krásy už dorostla, tady není co dodat.

Astor Janin ranč – Rony se tentokrát pěkně vytáhnul, vybojovali V1, CAC, res. CACIB a tím je jeho dráha na Šampiona ČR odstartována.

Orestes Černý korálek – Rasty si vyběhal VD a tím je jeho výstavní dráha ukončena.

Alča s Anny Tatranská perla - V1, CAC, res. CACIB a tím dnes splnili Junior Šampiona ČR - moc gratulujeme

Ukázal se i Běllušky bráška Bastien Tatranská perla. Jsou se sestrou k nerozeznání. Teď už se jen těšíme, až Bellinka bude moct vyběhnout na ostro a v plné slávě…

FOTKY

VÝSLEDKY

29.10.2009 ČEKÁME MIMINKA

Sonografické vyšetření potvrdilo Bessinčinu březost!!!

Pan doktor viděl velmi zřetelně pět maličkých kuliček a tak jsme v očekávání nových čuvačích přírůstků.

Na svět by měl VRH ¨B¨ přijít cca kolem 3.12.2009

Samozřejmně již dnes si můžete broučka nebo berušku zamluvit.

Jména jsou od písmene ¨B¨, tak máte možnost si sami vybrat jméno, příjmení Katčina zahrada je jim dáno do vínku již od nás.

Podívejte se s námi co se asi děje v maminčině bříšku - Vývoj miminek v Bessinčině bříšku den po dni a těšte se s námi.

Otec: DAN Šťastný pes

Matka: Ulrika Černý korálek

Datum krytí: 3.10.2009

Datum porodu: 3.12.2009

Datum odběru: 22.1.2010

Cena štěňátek je 12.000,-

24.10.2009 Mezinárodní Výstava Psů České Budějovice

Je krásné sobotní ráno a já a Jarda Strnad vyrážíme na výstavu do Českých Budějovic. Rony, Rasty i Belluška jsou plni nadšení a radostně nastupují do auta.

Cesta ubíhala celkem rychle, i když jsme si zajeli asi 50 km, ( co bychom pro Vás neudělali Rendlíci…) měli jsme totiž chuť na snídani u ¨Meka¨.

Na výstavě panovala přátelská atmosféra.

Poznali jsme i pár nováčků. S potěšením vám mohu představit objevivšího se syna našeho Dina – Merlin Hodkovičský les. Mám z něj velkou radost, roste z něj moc krásný pes. Vzkaz majitelům - ať Vám dělá jen a jen radost, minimálně takovou jakou dělá jeho taťka nám.

Dnes vystavuji Strnádkovic kluky: Ronyho – Astor Janin ranč a Rastyho – Orestes Černý korálek. Belluška jede jen jako společnice a moc si tu pohodu užívá. Začíná se z ní stávat velmi rozumná mladá dáma, ovšem výraz v jejích očích a její nadhled……je to zlato a MOJE


Kruh není nijak velký, ale i tak probíhá posuzování velice pěkně.

Rony si odnáší V1, CAJC – jsem na mlaďase pyšná a s broučkem Rastym si odnášíme VD3 a pochvalu za předvedení - venku nám to zjevně šlo lépe.

Závěr proběhl v přátelském duchu a jako by se nám ani nechtělo domu. Jsem šťastná, že se u čuvačů tvoří parta báječných lidí, ať už se setkáváme na výstavách, na víkendech, či na táborech. Děkuji všem a snad vy, kdo jste došli v článku až sem k závěru, budete mít chuť na nějaké další čuvačí zážitky.

Brzy naschle všem.

FOTKY

VÝSLEDKY

Krásná videa jsou z CHS Tatranská perla - moc děkujeme, je úžasné a poučné vidět se z druhé strany....

VIDEO - ČB TŘÍDA / PSI /

VIDEO - ČB TŘÍDA / FENY /

VIDEO - ČB o CACIBa, Nejlep. mladý, o BOBa

17.10.2009 Moravskoslezská národní výstava psů Brno.

Budík mám nastavený na 4.00 ranní a vážně se mi do takhle mizerného rána vstávat nechce. Bellušku budím asi tak po půl hodině, tváří se, že jsem se asi zbláznila…..Ale nakonec vyrážíme.

Sraz s Evičkou Königsmarkovou máme kousek za Prahou, kde přesedáme do jejího vyhřátého autíčka a vyrážíme směr Brno. Cesta utíkala celkem dobře i přes Vysočinu, které jsme se nejvíce děsily. Evička řidička to s námi zvládla na jedničku.

Kruhy nám přesunuli do haly – galerie, což jsme uvítaly, venku bychom asi pěkně nastydly.

Přivítání s ostatními bylo velmi milé.

Jarda Strnad ( byl tu první ) již zabral místečko a tak jsme ho znalecky pěkně rozšířily, přece čuvačáři nebudou sedět odděleně… Také mi přivezl dva uličníky, které jsem slíbila jeho Pavlínce vystavit. A musím uznat, že mě to moc bavilo. Asi se dám na profi¨HANDLING¨…, když mě ta moje kráska teprve dorůstááá...

Výstavu zahajují psi – třída mladých – Astor Janin ranč – V1, CAJC, čímž splnil titul Junior Šampion ČR, dále pokračují psi – třída otevření – Orestes Černý korálek – známka dobrá a pokračuji dále a zase vstupuji do kruhu já ( mimochodem nejvíce se bavil pan rozhodčí) a BELLA Tatranská perla – třída dorost – velmi nadějná a veliká pochvala od pana ing. Dostála.

Posuzování probíhalo velmi precizně, díky panu rozhodčímu, všechna čest.

Po výstavě nutná procházka, venčení a odměna pejskům i páníčkům. Na dlouhý pokec byla fakt kosa…tak snad jindy, jinde a v teple.

Za fotografie moc děkuji Petrovi Brtníkovi .

FOTKY

VÝSLEDKY

16.10.2009 VIDEO ze čtvrteční přehlídky a soutěže Národních plemen na WDS Bratislava 2009

- všechna videa dodala CHS Tatranská perla, jsou úžasný a moc děkujeme

VIDEO - WDS TŘÍDA ŠAMPIONŮ / feny / 8.10.2009

VIDEO - WDS CACIB / feny /8.10.2009

VIDEO - WDS JUNIOR HANDLING 8.10.2009

------------------------------------------------------------------------------------

VIDEO - WDS TŘÍDA ŠAMPIONŮ / psi / 8.10.2009

VIDEO - WDS TŘÍDA MLADÝCH / feny / 8.10.2009

VIDEO - WDS MEZITŘÍDA / feny / 8.10.2009

13.10.2009 Video - WDS Bratislava 2009

Soutež Chovatelské stanice, které se zúčastnila i CHS Janin ranč paní Jany Goliášové ze Slovenska.

13.10.2009 první zmíňky o našem úspěchu

Na Všestudských stránkách už také vše vědí.

11.10.2009 WORLD DOG SHOW BRATISLAVA 2009

BEST IN SHOW - SLOVAK NATIONAL BREEDS 2 PLACE

DAN Šťastný pes

Přijeli jsme, viděli jsme, zvítězili jsme….

Asi tak by se dal nazvat nedělní výlet na otočku Všestudy - Bratislava a zpět.

Nádherný, nepopsatelný zážitek, který jsem se stejně snažila alespoň trochu popsat do krátkého článku o tom jak to celé probíhalo.

Náš Dino – DAN Šťastný pes si odváží ze Světové výstavy WDS Bratislava 2009, v soutěži Národních plemen - krásné 2.místo

Poděkování patří mému manželovi, který nás přivezl, odvezl, podporoval a nafotil krásné fotky a také všem kteří nám ze srdíčka držely palce.

Bylo to úchvatnééé……

FOTKY

11.10.2009 CESTA TAM A ZASE SPÁTKY

Držte nám palce. Slovenští přátelé si nasypali popel na hlavu a zjistili že bez čuvačů to nejde. Právě nasedáme do vozu a vyrážíme směr Bratislava. Jedeme obhajovat čuvačí čest do závěrečné soutěže Národních plemen. Držte nám všechny palce, Vaši podporu budeme potřebovat.

Sledujte internet, vyhlížejte poštovní holubi, při troše štěstí možná přivezem i nějaký ten úspěch.

Katka, David a Dino

9.10.2009 CAC Bratislava

Druhý den jsme se zúčastnili výstavy CAC Bratislava. Počasí nám tentokrát moc nepřálo, dost pršelo a výstava se konala venku na dostihovém závodišti. Na posuzování jsme si museli pěknou chvilku počkat a všichni jsme se těšili na účast rozhodčího pana J. Matyáše. Při nástupu do kruhu nás čekalo trochu zklamání, náš rozhodčí nedorazil ( což nás všechny velmi mrzelo ), ale i přes zklamání a špatné počasí bylo posuzování, pro nás od úplně cizího australského rozhodčího jménem ARAMIS ¨JOEY¨ LIM velmi zajímavé.

Dino – Dan Šťastný pes – si odnesl V1, CAC, BOB, jsem na miláčka velmi pyšná!!!

Ajka Janin ranč – V4 a moc pěkný posudek

Panu rozhodčímu moc děkujem.

FOTKY

VÝSLEDKY

8.10.2009 WORLD DOG SHOW BRATISLAVA

Udělali jsme si výlet do Bratislavy na výstavní událost roku. Já, Petr Šourek, Dinoušek a Ajka. Zážitků je velmi mnoho. Začnu od toho pro mě nejkrásnějšího. Úspěch na nás čekal až na konci dne a stálo to za to. Jó, kdo si počká ......

Naprosto famózní zážitek, Světový vítěz - v soutěži Slovenské národní plemeno, rozhodčí G. Ridarčíková, to opravdu neměla lehké:

Slovenský čuvač - počet přihlášených je 48 X Československý vlčák - počet přihlášených je 181

- to znamená, že z celkem z 229 měla vybrat jen TŘI

DAN ŠŤASTNÝ PES - DINO získal 3. místo v soutěži Národních plemen

Jelikož jsem neměla foťák musím na naše fotky počkat, ale na webu už jsou z prvního dne fotografie i nás - ZDE

Posuzování v kruhu - rozhodčí D. Barlík

Dan Šťastný pes - Výborná 3

Ajka Janin ranč - Výborná 3

Anny Tatranská perla - Výborná 2, res. CAC

VIDEO

FOTKY

VÝSLEDKY

4.10.2009 HLEDÁ SE BEN

Dne 2.10.2009 se ztratil v Jablonci nad Nisou šestiletý slovenský čuvač slyšící na jméno Ben.

Pes je čipován – číslo čipu je 203098100147977.

POZNÁVACÍ ZNAMENÍ JSOU VÝRAZNÉ TMAVÉ SKVRNY NA JAZYKU!!!!

Případného nálezce žádám o informaci na tel. číslo 737 284 801. Děkuji.

4.10.2009 Návštěva u maminky Andulky

Udělali jsme si malý výlet do Sojovic k Navrátilíkům - CHS Tatranská perla, kde se narodilo NAŠE ZLATO BELLuška. Byla to moc příjemná návštěva, Bella měla velkou radost ze setkání s maminkou.

FOTKY

3.10.2009 Máme nakryto

Příroda si u nás pospíšila. Bessinka začala hárat o dva měsíce dříve a dnes se zadařilo. Pravda se ukáže na sonu asi tak za 28 dní, ale to už vydržíme a necháme to přírodě. Takže kdo toužíte po bílém chlupatém štěstí........bereme záznamy na štěňátka - k.rychetska@seznam.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo 775 987 566, nezávazná návštěva vítána.

Matka - Ulrika Černý korálek - V1, CAC, BOB

Otec - Dan Šťastný pes - Český Grandšampion, Český Šampion, Český Junior Šampion, 5 x CACIB

25.- 28.9.2009 4. čuvačí víkend

Prodloužený víkend na sv. Václava, se konal kousek od Tábora v krásném kempu Orion ve vesničce Roudná. Byl věnován 4. čuvačímu víkendu. Troufám si říci, že to bylo jedno z těch lepších setkání. Počasí nám přálo, sešla se báječná parta lidí i čuvačů, co víc jsme si mohli přát....

V sobotu jsme jeli na výlet do Tábora. Udělali jsme pár pěkných fotek v historické části města. Obědvali jsme v restauraci na náměstí ( kromě obsluhy to tam bylo moc příjemné ). Odpoledne chlapi připravili táborák a hráli jsme společenské hry s čuvači. Teda, ten táborák jsem jim potom musela trošku poupravit, ale i tak, bez dřeva co nanosili by to nešlo....

V neděli jsme šli pěšky do městečka Soběslav. Bylo to asi 7 km, ale když jsme dorazili na náměstíčko, už se nám nechtělo nikam jinam než do milé restaurace se zahrádkou. Obsluha báječná, patří jim náš veliký dík!!! Ze Soběslavi nás čekal návrat vlakem - to byl pro nás velký zážitek, holky jely vlakem poprvé a nejen ony.... Odpoledne jsme dělali nácvik hlídání předmětu. Bessinka už to má zmáknuté a od letního tábora nic nezapoměla . Belluška to zkusila poprvé a myslím že to velice rychle pochopila, že ten zlý pán jí chce to její milované ouško sebrat. Nechybělo moc a Petr měl po prstech, už si moc dovoloval....

V pondělí už se chystal každý na cestu domů, jen my jsme se zase nějak nemohli rozloučit, s místem i lidičkami, které zase pěknou chvilku neuvidíme, takže jsme ještě dojedli báječný štrůdl od Kačky, který nám tak tajila a nezatajila. Probrali plány do budoucna ( mimochodem jsou asi tak na tři roky dopředu ), výstavní i soukromé a kolem jedné hodiny už jsme vážně museli zpátky do reality a domůůůůů.

Už teď se moc těšíme na další setkání, ať už na výstavách nebo srazech.

Katka

Statistika účastníků zájezdu:

31 lidiček včetně dětí

22 čtyřnožců včetně jednoho nečuvače

FOTKY

25.9.2009 Woody našel nové báječné majitele

MOC a MOC Vám Děkuji paní Kateřino!!!

Ať Vám dělá jen velkou radost.

17.9.2009 přidán program na 4.Čuvačí víkend

Ještě jsou volná místa!!!

15.9.2009 přidány nové fotky APOLLO Katčina zahrada

14.9.2009 PROSÍM O POMOC !!!

Hledám nové, spolehlivé majitele pro 4 letého Hovawarta WOODYho. Je to pejsek s PP, DKK 0/0, miluje děti, je učenlivý, vychovaný. Jeho majitelka je již tři týdny v nemocnici - leží v komatu a je to vážné. Mají malou rok a půl letou holčičku a pejsek je bohužel osamocen a takhle už to dál nejde. Nedá se nic dělat a já Vás pejskaře moc prosím o pomoc. Jen VÁŽNĚ!!! a jen do dobrých rukou!!!

Podrobnosti a případný zájemci volejte na 775 987 566, nebo e-mai k.rychetska@seznam.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Moc děkuji.

29.8.2009 MVP Mladá Boleslav

Dnešní výstavní den jsme si udělaly dámskou jízdu s Belluškou. Výstavy se tentokrát zúčastnilo 15 čuvačů. Hodnotila polská rozhodčí Sobolta Ewa Dorota. Nejela jsem tak úplně na výlet, takže jsem přibalila výstavní ohoz, jelikož mě požádala Alena Kramářová o předvedení jejich odchovanců, dráčků Athose a Anny Tatranská perla. Byl to pro mě pěkný zážitek.

FOTKY

23.8.2009 Víkend v Přeštěnicích

Po výstavě jsme se s Bessinkou přesunuli za rodinkou do Přeštěnic, nedaleko Milevska. Strávili jsme zde zbytek příjemného víkendu. Bessinka je velmi společenská a byla spokojená, že nás po dlouhé době má sama pro sebe a náležitě si to užila. Já také to mi věřte......

FOTKY

22.8.2009 Speciální výstava slovenských čuvačů

S Bessinkou jsme si udělaly dámskou jízdu a vyrazili jsme držet palečky všem 15ti přihlášeným čuvačů. Výstava se konala v areálu KK Zetor v Brně - pod Velkou klajdovkou. Prostory tam jsou opravdu krásný, měli jsme velký prostorný kruh, oplocený a stranou od ostatních. Organizace byla zvládnutá na jedničku s hvězdičkou. Každý si kromě krásných titulů odvezl mnoho dobrůtek od sponzorů a pěkné poháry na památku. Počasí nám také moc přálo, prostě bezva výstavní den. Určitě si to tam ještě někdy zopakujeme.

FOTKY - rozděleno na dvě části.

18.7.2009 NVP Mladá boleslav

Bellušky první výstava. Počasí nám tedy moc nepřálo......

Čuvačů se sešlo 9 z přihlášených 12. Naše ZLATO získala VN2, což je velký úspěch na 4 měsíční miminko. Porazila nás naše vlastní dcera - Asta Katčina zahrada. Ačkoliv to tam Slávkovi trošku uklouzlo, vybruslil si s Astičkou VN1 - moc gratulujem a přejeme další výstavní úspěchy.

FOTKY

LVT slovenských čuvačů 2009.

Návrat z LVT byl tak trošku posmutnělý .

Celý rok se na něj těšíme a už je zase za námi. Povídání o táboře - Čuvačí setkání - Tábor 2009.

FOTKY

Jednu velikou novinku máme - Dino i Bessi splnili oficiální zkoušky ZOP

Další čuvačí setkání je plánované na prodloužený víkend.

4. čuvačí víkend 25. - 28. září 2009

Místo konání Kemp Orion - www.kemporion.cz

Objednávky míst přijímám již dnes na k.rychetska@seznam.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Těšíme se na Vás.