Letňany 2009

7.11.2009 XVIII. Mezinárodní výstava psů Praha - Letňany

Rozhodčí : Ing. Štefan Štefík, SK

Dnes se konala mezinárodní výstava v Praze na výstavišti v Letňanech. Zúčastnilo se ji plno našich přátel a Bělluška nesměla chybět. Sice má ještě co doháněl, ale jako dorostenec si ještě chybičky může dovolit. Naše Vaše ZLATO Bella Tatranská perla – Velmi nadějná 1 – jsme spokojeni.

Také se poprvé ukázaly Andain Katčina zahrada s Láďou a musím podotknout, že jim to moc, moc slušelo. Na to že tahle naše holčička tu byla úplně poprvé to nebylo rozhodně špatné – VD3. Doma budou poctivě pilovat a pak ještě všem ukážou, to mi věřte.

Slávek a Asta Katčina zahrada si vedli o něco lépe – V2, také nebyli poprvé a i tak budou doma pilně cvičit, jelikož Astička je neposeda a přijde ji to v kruhu vážně dost dlouhé. Chce to hodně trpělivosti Slávku, ale půjde to. Do krásy už dorostla, tady není co dodat.

Astor Janin ranč – Rony se tentokrát pěkně vytáhnul, vybojovali V1, CAC, res. CACIB a tím je jeho dráha na Šampiona ČR odstartována.

Orestes Černý korálek – Rasty si vyběhal VD a tím je jeho výstavní dráha ukončena.

Alča s Anny Tatranská perla - V1, CAC, res. CACIB a tím dnes splnili Junior Šampiona ČR - moc gratulujeme

Ukázal se i Běllušky bráška Bastien Tatranská perla. Jsou se sestrou k nerozeznání. Teď už se jen těšíme, až Bellinka bude moct vyběhnout na ostro a v plné slávě…

FOTKY

VÝSLEDKY