Brno 2009

17.10.2009 Moravskoslezská národní výstava psů Brno.

Budík mám nastavený na 4.00 ranní a vážně se mi do takhle mizerného rána vstávat nechce. Bellušku budím asi tak po půl hodině, tváří se, že jsem se asi zbláznila…..Ale nakonec vyrážíme.

Sraz s Evičkou Königsmarkovou máme kousek za Prahou, kde přesedáme do jejího vyhřátého autíčka a vyrážíme směr Brno. Cesta utíkala celkem dobře i přes Vysočinu, které jsme se nejvíce děsily. Evička řidička to s námi zvládla na jedničku.

Kruhy nám přesunuli do haly – galerie, což jsme uvítaly, venku bychom asi pěkně nastydly.

Přivítání s ostatními bylo velmi milé.

Jarda Strnad ( byl tu první ) již zabral místečko a tak jsme ho znalecky pěkně rozšířily, přece čuvačáři nebudou sedět odděleně… Také mi přivezl dva uličníky, které jsem slíbila jeho Pavlínce vystavit. A musím uznat, že mě to moc bavilo. Asi se dám na profi¨HANDLING¨…, když mě ta moje kráska teprve dorůstááá...

Výstavu zahajují psi – třída mladých – Astor Janin ranč – V1, CAJC, čímž splnil titul Junior Šampion ČR, dále pokračují psi – třída otevření – Orestes Černý korálek – známka dobrá a pokračuji dále a zase vstupuji do kruhu já ( mimochodem nejvíce se bavil pan rozhodčí) a BELLA Tatranská perla – třída dorost – velmi nadějná a veliká pochvala od pana ing. Dostála.

Posuzování probíhalo velmi precizně, díky panu rozhodčímu, všechna čest.

Po výstavě nutná procházka, venčení a odměna pejskům i páníčkům. Na dlouhý pokec byla fakt kosa…tak snad jindy, jinde a v teple.

Za fotografie moc děkuji Petrovi Brtníkovi .

FOTKY

VÝSLEDKY