České Budějovice 2009

24.10.2009 Mezinárodní Výstava Psů České Budějovice

Je krásné sobotní ráno a já a Jarda Strnad vyrážíme na výstavu do Českých Budějovic. Rony, Rasty i Belluška jsou plni nadšení a radostně nastupují do auta.

Cesta ubíhala celkem rychle, i když jsme si zajeli asi 50 km, ( co bychom pro Vás neudělali Rendlíci…) měli jsme totiž chuť na snídani u ¨Meka¨.

Na výstavě panovala přátelská atmosféra.

Poznali jsme i pár nováčků. S potěšením vám mohu představit objevivšího se syna našeho Dina – Merlin Hodkovičský les. Mám z něj velkou radost, roste z něj moc krásný pes. Vzkaz majitelům - ať Vám dělá jen a jen radost, minimálně takovou jakou dělá jeho taťka nám.

Dnes vystavuji Strnádkovic kluky: Ronyho – Astor Janin ranč a Rastyho – Orestes Černý korálek. Belluška jede jen jako společnice a moc si tu pohodu užívá. Začíná se z ní stávat velmi rozumná mladá dáma, ovšem výraz v jejích očích a její nadhled……je to zlato a MOJE

Kruh není nijak velký, ale i tak probíhá posuzování velice pěkně.

Rony si odnáší V1, CAJC – jsem na mlaďase pyšná a s broučkem Rastym si odnášíme VD3 a pochvalu za předvedení - venku nám to zjevně šlo lépe.

Závěr proběhl v přátelském duchu a jako by se nám ani nechtělo domu. Jsem šťastná, že se u čuvačů tvoří parta báječných lidí, ať už se setkáváme na výstavách, na víkendech, či na táborech. Děkuji všem a snad vy, kdo jste došli v článku až sem k závěru, budete mít chuť na nějaké další čuvačí zážitky.

Brzy naschle všem.

FOTKY

VÝSLEDKY

Krásná videa jsou z CHS Tatranská perla - moc děkujeme, je úžasné a poučné vidět se z druhé strany....

VIDEO - ČB TŘÍDA / PSI /

VIDEO - ČB TŘÍDA / FENY /

VIDEO - ČB o CACIBa, Nejlep. mladý, o BOBa