Hory 2011

I. Zimní čuvačí setkání

do Krkonoš na Benecko. Setkání se uskutečnilo od čtvrtka do neděle 13. - 16. 1. 2011 v hotelu Hančova bouda.

Naše skupina nelenila a vyrazila ve složení 2x Katka, 2x Sára, 2x Bára, 1x Bella a naši chlapi již v sobotu 8. 1. 2011. Až na to počasí, které nám opravdu moc nepřálo, jsme strávili moc krásný týden. Uspořádali jsme několik dobrodružných výletů a hlavně hodně odpočívali a papali a bumbali a spinkali.

Ve čtvrtek jsme se přesunuli na Hančovu boudu na Benecko, s tím že naspořené síly a kila vypotíme na lyžích. V pátek jsme si vypůjčili běžky a i přes nepřízeň počasí jsme opravdu vyrazili. Belluška je naprosto nepřekonatelný tahoun. Dokonce jsem jednu chvilku využila jejího nadšení a ostatním trošku ujela, abych mohla něco málo nafotit. Není to nic extra, ale pár pěkných momentek se tam najde

)) Báječný ovárek jsme si dali v cíli cesty v restauraci U Piráta. Odpoledne jsme se vrátili, sice promočení na spodky, ale sami se sebou spokojení.

V sobotu jsme si výlet o kousek protáhli. Únava z celoročního nicnedělání se projevila hned v půli cesty. Ale jsme statečné holky a nevzdaly jsme to!!! Tentokrát se obědvalo na Hucul farmě. Uvedení výletníků do původního stavu trvalo o něco déle, za to jsme si ale protáhli večerku. Přeci jen byl poslední večer a bylo toho ještě spoustu co probrat.

V neděli jsme se probudili do nádherného slunečného rána. „Proč takhle nemohlo být celý týden?“ Tak tuhle otázku si snad položil každý z nás. Na focení naprosto ideální. Na odjezd dost k naštvání. Shrnuto podtrženo, příjemný týden, který byl krásně zakončen, Hančově boudě ZDAR. A pokud nám příště bude trošku přát počasí, tak snad přestane i David konečně brblat.

Sportu zdar a sportu s čuvači zvlášť. Na viděnou na dubnovém víkendu