5. čuvačí víkend

5. čuvačí víkend - VELIKONOCE

Datum konání: 2. - 5. 4. 2010

Místo konání: penzion Diana – Bedřichov http://penziondiana.wz.cz/

V pořadí již páté čuvačí setkání se letos konalo v Bedřichově, v překrásném prostředí Jizerských hor. Stává se již pomalu tradicí, že se sejde báječná parta lidí i čuvačů. Nebudu vás napínat, došlo k tomu i tentokrát…

V PÁTEK jsme se sešli na penzionu v ještě neúplném počtu, dali jsme si báječnou večeři – byla svíčková a večer poseděli a popili a snad si i skoro všechno řekli, no v každém případě jsme se o to alespoň pokusili. Domluvili jsme výlet na sobotní den a natěšení se postupně vytráceli na kutě.

V SOBOTU jsme šli na výlet (někteří by rozhodně řekli trestná výprava pozn. redakce), ale bylo tam nádherně. Na takovou procházku (12km) se jen tak doma nevydáte a ten horský vzduch a příroda……já byla spokojená, tedy až na ty boty….au au au… (a až na to vláčení se sněhem, kličkování mezi běžkaři, vytahané ruce od psů, bolesti ramen a zad a svalů o kterých jsem předtím nevěděl, pozn. redakce) No nakonec jsme domů postupně došli a při báječné večeři už skoro nikdo o prožitých mukách ani necekl (asi zákaz nebo co…, pozn. redakce)

V NEDĚLI jsme se vydali na Jizerku, dojeli jsme auty na parkoviště a vydali se k naučné stezce (6km, konečně rozumná vzdálenost i pro nemaratónce, pozn. redakce) Celý výlet jsme zakončili obědem v příjemné restauraci a včetně počasí nám opravdu vše vyšlo. Večer jsme toho měli stále spoustu k řešení, takže se popíjelo, klábosilo až do pozdních hodin.

V PONDĚLÍ, jelikož bylo velikonoční, jsme se výprasku nevyhnuly, je fakt že všichni (skoro) byli na naše „zadečky“ opatrní. Pak už nás čekalo jen zabalit a odjezd domů. Domů se nám ještě moc nechtělo a tak jsme se cestou zastavili na návštěvě u Aleny a Petra v Sojovicích. Návštěva to byla velice příjemná a báječné zakončení krásného prodlouženého víkendu. Děkujeme za pohostinnost (mňam, mňam, pozn. redakce) a omlouváme se za způsobené šrámy na technice i na živém obyvatelstvu (omlouvám se za poznámky redakce, pozn. redakce)

Katka a David (za redakci)