3. čuvačí víkend

3. čuvačí víkend

Ve dnech 3. - 5. 4. 2009 se bude konat další čuvačí víkend, tentokrát v prostředí CHKO Pálava, v kempu Merkur u novomlýnských nádrží u obce Pasohlávky.

Zajištěno je ubytování v obytných buňkách, o zajištění polopenze se prozatím jedná s místními restauracemi.

Pokud by měl někdo ubytování v obytných buňkách za nedostačující, můžeme zajistit bungalovy, které jsou s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou.To je však potřeba nahlásit co nejdříve, aby mohly být v kempu rezervovány.

Pro obytné buňky je společné sociální zařízení a kuchyňka v prostorách kempu. Všechny podrobné informace se dozvíte na internetové adrese: http://www.pasohlavky.cz/cze/autokemp/

Svoji účast, přesný počet lidí a psů a kontaktní údaje (telefon, e-mail) tentokrát nahlaste u Petry Konečné. V průběhu víkendu se bude konat registrace mezi chovné jedince KCHSČ u psů a fen uchovněných v ostatních chovatelských klubech slovenských čuvačů. Vyplněnou přihlášku, kterou si můžete stáhnout na klubových stránkách www.slovenskycuvac.cz , zasílejte taktéž na adresu Petry Konečné, nikoli na adresu Jany Kunzlové, jak je uvedeno na přihlášce.

Těšíme se na všechny!