Vrh "D"

Vrh ¨D¨ Katčina zahrada

4. 7. 2012 se narodilo 7 holek a 2 kluci

Jméno feny: Bella Tatranská perla, DKK 0/1

Jméno psa: Baryk Janin ranč, DKK 0/0

Datum krytí: 3. 5. 2012

Datum vrhu: 4. 7. 2012

Čas porodu: Cca 7 hodin

Počet štěňat: 9

Proč právě Baryk?

Vždycky si všichni kladou otázku proč zrovna tento výběr partnera pro svou fenečku. Tady to bylo náročné, ale výběr je podle mého velice pozitivní jak pro chov tak pro ta sladká stvoření, která z těchto dvou úžasných jedinců vzejdou.

Bella je noblesní vysoká dáma, s naprosto neuvěřitelnou povahou. Neznám čuvače jako je ona. Je vyjmečná, trpělivá, hodná, poslušná a vše co dělá, dělá s obrovským čuvačím nadhledem, který neztrácí glanc.

Baryk je kouzelný jedinec s lehkou stavbou těla, DKK 0/0, s krásným čuvačím úsměvem. Má nádhernou dlouhou bílou srst, kvalitní pigment a tmavé oko. Je středního vzrůstu. Jeho otec je v současné době jeden ze čtyř posledních přímých potomků Dollyho z Knížecího rodiště, jenž se jako jediný pes podílel na záchraně krevní linie SIMBA. Zakladatelem této krevní linie byl Simba z Prus, narozený 7. 7. 1958, který na potomky přenášel většinu dobrých vlastností. Ačkoli Baryk nemá žádné výstavní tituly, tak jeho kvality odpovídají vysokému hodnocení. Baryk žije se svým pánem v domku s velkou zahradou. Má na starosti pečlivě střežit zahradu a být dobrým společníkem svého pána, který ho má moc rád.

Miminka dostanou do vínku vše dobré, co v těchto dvou jedincích je. Nádherné hlavy, kvalitní pigment, ale hlavně fantastickou povahu. Oba jsou klidní, vyrovnaní, poslušní, vychování....co víc si přát

Budou očkovaní, čipovaní, odčervení, s europasem a balíčkem ROYAL CANIN do začátku.